Sekite projekto naujienas Facebook

Apie projektą

Gyvenvietėje rasite visą reikiamą jau sukurtą infrastuktūrą ir dar daugiau!

Gyvenvietėje rasite visą reikiamą jau sukurtą infrastuktūrą ir dar daugiau!

„Versmių parkas“ – tai gyvenamasis kvartalas, kuriame rasite viską, ko reikia patogiam bei laimingam gyvenimui. Čia sukurtame net hektarą užimančiame parke dienas leisite prie tvenkinio, upės, tyro vandens šaltinių ir kanalų, nukelsiančių jus į gamtos prieglobstį ir leisiančių visiškai atsiriboti nuo miesto šurmulio. O stilinguose, jaukiuose namuose, kurių langai atsiveria į pietus, pietvakarius ir pietryčius, galėsite kurti savo šeimos pasaką.

„Versmių parke“ galima įsigyti trijų tipų gyvenamuosius namus: mažesnius dvibučius, didesnius vienaaukščius ir didįjį namą, kuriam priklausys didžiausias versmių parko sklypas. Na, o ieškantys įspūdingos erdvės gali rinktis didžiulį namą, išsiskiriantį akį traukiančiomis detalėmis. Visi statiniai kvartale – karkasiniai, kurti remiantis Lietuvos ir užsienio praktika paremtomis technologijomis. Tokio pobūdžio gyvenamieji namai yra šilti, ekologiški, o svarbiausia – lengvai rekonstruojami.

Statant gyvenamuosius namus naudojamos tik ilgaamžės, nuolatinės priežiūros nereikalaujančios medžiagos – stogai dengti pilkomis, lygiomis čerpėmis bei kokybiška valcuota plienine danga, ryškesni akcentai sukurti naudojant geležies oksidu dengtą maumedį bei degintą medį. Tradiciniai, laiko patikrinti sprendimai dermėje su modernumu leido sukurti akį traukiančius, stilingus derinius.

Visa Versmių parko kvartalo architektūra – išskirtinė. Skandinaviškas, šiaurietiškas stilius čia susilieja su Lietuvos gamtovaizdžiu, sukurdamas estetišką idilę.

Parduodamų namų kainodara pakeliama 3% kas 4-is parduotus namus.

Sklypų pardavimai
Daumantas Kriščiūnas
SEKITE MUS: