Sekite projekto naujienas Facebook

Apie namus

“Pastatų architektūrą inspiravo gamtiška aplinka, todėl pastatai kvartale išdėstomi nevienodai, formuojant kompozicijas iš kelių namų. Tokioje aplinkoje geriausia naudoti pilkų atspalvių, natūralias medžiagas: medieną, keramiką, skardą. Kvartalui margumo ir įvairovės suteikia skirtingai komponuojamos, bet pasikartojančios medžiagos, taip pat pastatų funkcijos: vienaaukščiai ir dviaukščiai, vienbučiai ir dvibučiai. Dvišlaičiai stogai ir tūriniai stoglangiai kuria išskirtines ir nenuobodžias vidines erdves”

Vitalijus Avreicevič
Marius Bliujus

Stilius

Skandinaviškas, šiaurietiškas stilius čia susilieja su Lietuvos gamtovaizdžiu, sukurdamas estetišką idilę. Tradiciniai, laiko patikrinti sprendimai dermėje su modernumu leido sukurti akį traukiančius, stilingus derinius.

Bendroji architektūra

Skirtingi namų tipai, nevienodas jų išdėstymas, tūriniai sprendimai ir apdailos medžiagos sukuria darnų ir nenuobodų bendrą architektūrinį ansamblį.
Namai suprojektuoti taip, kad būtų maksimaliai atskirti nuo kaimynų, orientuoti į pietus, pietvakarius ar pietryčius.

Namų erdvės

Namuose sukurtos jaukios, stilingos erdves, kuriuose malonu leisti laiką: svetainės aukštomis lubomis su didelėmis vitrinomis, erdvios ir nuo kaimynų atskirtos terasos bei miegamieji su vitrininiais langais.

Konstrukcija

Namai – mūriniai arba kokybiški karkasiniai. Mūrinių namų sienos iš vienų patikimiausių rinkoje Isotex blokelių su integruotu neoporo apšiltinimo sluoksniu. Karkasiniai namai kurti remiantis užsienio praktika paremtomis technologijomis, kokybe nenusileidžia mūriniams namams.

Apdailos medžiagos

Naudojamos išskirtinai tik kokybiškos, ilgaamžės apdailos medžiagos, kurių nereikia prižiūrėti, atnaujinti ar perdažyti – čerpės, skalūnas, kokybiška valcuota plieninė stogo danga, geležies oksidais dengtas maumedis, deginta mediena, termo mediena.

Konstrukciniai sprendimai

Kokybiški konstrukciniai sprendimai. Ypač patikima Isotex blokelių sistema – „viskas viename“ su integruotu apšiltinimo sluoksniu. Priešvėjinės fasado plokštės užtikrins sandarumą. Perdangą su smūgio garso izoliacija, smėlio cemento skiediniu ir šildomomis grindimis užtikrina gerą garso izoliaciją, lygumą ir geresnę šiluminę talpą.

Ergonomiškumas

Šie namai turi viską, ką turi didesni namai, tačiau mažesniame plote, kiekvienas kvadratinis metras funkcionaliai išnaudotas.

Saulės energija

Stogai suprojektuoti taip, kad efektyviai veiktų saulės jėgainės ir namai patys save “išlaikytų”.

Parkavimas

Kiekvienam namui skirta pakankamai automobilių parkavimo vietų.

SEKITE MUS: